Користиме колачиња на нашата веб страница. Со користењето на овој сајт, се согласувате со употребата на колачиња.

filter ikona
Филтрирај по:

Огласи

Активни 6

Фирма: ЦАГЕР

Регион: Цела Македонија

Индустрија: Угостителство

Плата: 62000

Опис

Можност за сезонска работа и со Македонски пасош!!! Се бараат работници за во екслузивен бич бар Моана, во Неа Монданиа, Халкидики и тоа: ✓кувар/ка ✓помошник кувар/ка ✓ келнери/ки ✓садоперки Доколку се пронаоѓате за овие работни по

Кон огласот

Фирма: Броз Кафе

Регион: Скопски

Индустрија: Угостителство

Опис

Вработуваме келнер/ка и шанкер/ка со работно искуство. Плата по договор, работно време во смени (08:00 - 16:00; 16:00-00:00) Повеќе информации на: 070261668

Кон огласот

Фирма: ГОЛД ГРУП ДООЕЛ Скопје

Регион: Скопски

Индустрија: Угостителство

Плата: 45000

Опис

Друштвото има потреба од пица мајстор/ка со искуство и нудиме европска плата.Сите заинтересирани може да пуштат биографија на goldengrup1@gmail.com или на мобилен 076355400.

Кон огласот

Фирма: РЕСТОРАН АКТИВА

Регион: Скопски

Индустрија: Угостителство

Опис

Restoran AKTIVA ima potreba za KELNER/ KA za podetalno kontak tel: 077655551

Кон огласот

Фирма: РЕСТОРАН АКТИВА

Регион: Скопски

Индустрија: Угостителство

Опис

Restoran AKTIVA ima potreba za SHANKER/ KA za podetalno kontak tel: 077655551

Кон огласот

Фирма: Броз Кафе

Регион: Скопски

Индустрија: Угостителство

Опис

Келнер/ка и шанкер/ка со работно искуство. Плата по договор и флексибилно работно време. За повеќе информации јавете се на 070261668

Кон огласот