Користиме колачиња на нашата веб страница. Со користењето на овој сајт, се согласувате со употребата на колачиња.

Позиција

Кувар/ка

Организација

Феникс

Индустрија

Медицина

Опис на работната позиција

Dom za stari lica poradi proshiruvanje na dejnosta ima potreba od pomoshnik kuvar

Потребни квалификации

предност, предходно работно искуство

Контакт информации

Емаил

fenikspremium@yahoo.com

Телефон

076344244

Објавен на: 18/01/2024

Краен рок за пријавување: 01/02/2024