Користиме колачиња на нашата веб страница. Со користењето на овој сајт, се согласувате со употребата на колачиња.

filter ikona
Филтрирај по:

Огласи

Активни 200

Фирма: Супорт & Солушонс центер МК

Регион: Скопски

Индустрија: Информатичка технологија

Опис

Support and Solutions Center MK is a company working with large international clients, providing a range of services in administration, customer service, accountancy, IT, engineering, and more. We are an administrative logistic center serving prominent in

Кон огласот

Фирма: Супорт & Солушонс центер МК

Регион: Скопски

Индустрија: Информатичка технологија

Опис

Support and Solutions Center MK is a company who is working for large international clients, providing services in the domain of administration (related to logistics, technical administration), customer service, accountancy, IT, engineering,... The

Кон огласот

Фирма: Супорт & Солушонс центер МК

Регион: Скопски

Индустрија: Информатичка технологија

Опис

Industry Business Service Center leads the field in sustainable waste management in Europe, with facilities and operations in Belgium, Germany, Ireland and the Netherlands. We take a long view, which is why sustainability is at the core of our business an

Кон огласот

Фирма: Супорт & Солушонс центер МК

Регион: Скопски

Индустрија: Сметководство

Опис

Industry Business Service Center leads the field in sustainable waste management in Europe, with facilities and operations in Belgium, Germany, Ireland and the Netherlands. We take a long view, which is why sustainability is at the core of our business an

Кон огласот

Фирма: Супорт & Солушонс центер МК

Регион: Скопски

Индустрија: Сметководство

Опис

Support and Solutions Center MK is a company who is working for large international clients, providing services in the domain of customer service, accountancy, IT, engineering, administration (related to logistics, technical administration) etc. We are

Кон огласот

Фирма: БАУКИТ ГРУП ДОО

Регион: Скопски

Индустрија: Трговија

Опис

Компанијата БАУКИТ ГРУП ДОО, има потреба од ангажирање на ПОМОШНИК МАГАЦИОНЕР. Магацинот се наоѓа во Маџари. Асортиманот на производи, предмет на продажба, опфаќа голем избор на рачен и електричен алат, скали и скелиња, како и останат придружен асор

Кон огласот

Фирма: БАУКИТ ГРУП ДОО

Регион: Скопски

Индустрија: Трговија

Опис

Компанијата БАУКИТ ГРУП ДОО, има потреба од ангажирање на ПРОДАВАЧ во малопродажен салон во Скопје. Асортиманот на производи, предмет на продажба, опфаќа голем избор на рачен и електричен алат, скали и скелиња, како и останат придружен асортиман за гра

Кон огласот

Фирма: Френки ДОО

Регион: Струмички

Индустрија: Трговија

Опис

Поради зголемен обем на работа, ФРЕНКИ ДОО Струмица има потреба од вработување на магационер-виљушкарист. Заинтересираните кандидати може да испратат CV на меил contact@frenki.com.mk или да се пријават на тел. 034/340-300

Кон огласот

Фирма: Јес Интернешнл

Регион: Скопски

Индустрија: Образование и наука

Опис

Училиште за странски јазици Јес Интернешнл Дооел Скопје има потреба од динамичен и посветен Професор по Англиски јазик за работа со деца и возрасни .Кандидатот треба ра има одлични комуникациски вештини и способност за работа со различни старосни групи

Кон огласот

Фирма: Фармакаре

Регион: Скопски

Индустрија: Фармација

Плата: 30000

Опис

ДПТУ ФАРМАКАРЕ ДООЕЛ има потреба од МАГАЦИОНЕР/ДИСТРИБУТЕР за регион Скопје. НУДИМЕ: Конкурентна плата и дополнителни бонуси Работно време од понеделник до петок од 08:00 до 16:00 часот Почитување на работно време од 08:00 - 16:00 часот Викенди

Кон огласот

Фирма: ПЗУ Аптека Бета Фармација

Регион: Скопски

Индустрија: Фармација

Опис

Аптека Бета Фармација Објавува конкурс за вработување: 1 лице ФАРМАЦЕВТ со ВСС 1 лице ФАРМАЦЕВТСКИ ТЕХНИЧАР со ССС за работа во аптека . Заинтересираните лица да ја пратат својата биографија задолжително со фотографија

Кон огласот

Фирма: ФД М Кеш Македонија ДООЕЛ Скопје

Регион: Кавадаречки

Индустрија: Финансии и банкарство

Опис

Опис на работни задачи: Финансиско друштво M Кеш Македонија ДООЕЛ Скопје е небанкарска финансиска институција, специјализирана за брзо одобрување и исплата на мали, необезбедени потрошувачки кредити. Финансиско друштво М КЕШ Македонија е дел од Managemen

Кон огласот

Фирма: ФД М Кеш Македонија ДООЕЛ Скопје

Регион: Скопски

Индустрија: Финансии и банкарство

Опис

Опис на работни задачи: Финансиско друштво M Кеш Македонија ДООЕЛ Скопје е небанкарска финансиска институција, специјализирана за брзо одобрување и исплата на мали, необезбедени потрошувачки кредити. Финансиско друштво М КЕШ Македонија е дел од Managemen

Кон огласот

Фирма: ФИБУЛА ЕР ТРАВЕЛ ДООЕЛ експорт-импорт Скопје - Хот

Регион: Струшки

Индустрија: Хотелиерство

Опис

Доколку сакате да ја градите вашата кариера во еден од најубавите хотели на охридско-струшката ривиера ова е можност за Вас. Хотел Изгрев има потреба од работници на следните работни позиции: - Масерки - Козметичарки Заинтересираните работници мож

Кон огласот

Фирма: ФД М Кеш Македонија ДООЕЛ Скопје

Регион: Скопски

Индустрија: Финансии и банкарство

Опис

ФД M Кеш Македонија ДООЕЛ Скопје е небанкарска финансиска институција, специјализирана за брзо одобрување и исплата на мали, необезбедени потрошувачки кредити. Финансиско друшто М КЕШ Македонија е финансиска институција, дел од Management Financial Grou

Кон огласот

Фирма: ВК

Регион: Битолски

Индустрија: Трговија

Опис

ПРИДРУЖЕТЕ СЕ НА НАШИОТ ТИМ! Дали сакате да видете дел од тим полн со енергија и страст? Бараме мотивирани и ентузијастични луѓе да се придружат на нашиот тим. Нудиме не само работа, туку и можност да се релаксирате и уживате покрај вашата работа.

Кон огласот

Фирма: Хенди Телеком

Регион: Скопски

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Опис

Хенди Телеком,партнери на А1 Македонија има потреба од референт за продажба со одлични продажни способности за вработување во Скопје. Сите заинтересирани кандидати треба да достават CV со слика на e-mail officeskopje@handy.mk со назнака -За референт

Кон огласот

Фирма: Винарија Камник

Регион: Скопски

Индустрија: Трговија

Опис

Автентично македонска, винаријата Камник е израз на величенственоста на древниот македонски дух, традиции и тло, и тоа преку еден навистина современ вински стил. Биди и ти дел од нашиот тим! .... Главни одговорности и работни задачи :  Одржување

Кон огласот

Фирма: ЦАГЕР

Регион: Цела Македонија

Индустрија: Угостителство

Плата: 62000

Опис

Можност за сезонска работа и со Македонски пасош!!! Се бараат работници за во екслузивен бич бар Моана, во Неа Монданиа, Халкидики и тоа: ✓кувар/ка ✓помошник кувар/ка ✓ келнери/ки ✓садоперки Доколку се пронаоѓате за овие работни по

Кон огласот

Фирма: МакДеј Солутионс БПО

Регион: Цела Македонија

Индустрија: Информатичка технологија

Опис

HIRING!!! Heavy React with Typescript and Nodejs MERN Stack Developer - Senior Software Engineer Heavy Reactjs Development Heavy Nodejs Development Heavy Typescript Development Heavy MongoDB exp Position Summary: The Senior Software Engine

Кон огласот