Користиме колачиња на нашата веб страница. Со користењето на овој сајт, се согласувате со употребата на колачиња.

filter ikona
Филтрирај по:

Огласи

Активни 214

Фирма: Лукс

Регион: Скопски

Индустрија: Производство

Опис

Бидете дел од LUXFORM тимот! За растечките потреби на нашиот производен капацитет LUXFORM, лоциран во Комплекс Камник, Скопје, огласуваме слободно работно место на позицијата оператор на CNC машина. Заинтересираните кандидати можат да не контактираат н

Кон огласот

Фирма: Гинекаликс

Регион: Скопски

Индустрија: Фармација

Опис

Веледрогерија Гинекаликс има потреба од Дипломиран фармацевт

Кон огласот

Фирма: Супорт & Солушонс центер МК

Регион: Скопски

Индустрија: Информатичка технологија

Опис

Support and Solutions Center MK is a company who is working for large international clients, providing services in the domain of administration (related to logistics, technical administration), customer service, accountancy, IT, engineering, ... At S

Кон огласот

Фирма: Гинекаликс

Регион: Скопски

Индустрија: Медицина

Опис

Гинекаликс лабораторија има потреба од: Дипломиран молекуларен биолог

Кон огласот

Фирма: Инова Л.Т.Д Златко ДООЕЛ увоз-извоз Скопје

Регион: Скопски

Индустрија: Трговија

Опис

Фирмата ИНОВА ЛТД чија основна дејност е големопродажба на водоводни, санитарни и канализациони материјали има потреба од следната работна позиција: МАГАЦИОНЕР Работни услови: -Работното место е од магацинот на ИНОВА ЛТД во Трубарево, Скопје -Работнот

Кон огласот

Фирма: GEMMA INZENERING DOO SKOPJE

Регион: Скопски

Индустрија: Градежништво и Архитектура

Плата: 30000

Опис

Друштвото Гемма Инженеринг има потреба од: ГРАДЕЖЕН ИНЖЕНЕР Потребни квалификации вештини и способности: • Високо образование Градежен факултет • Работно искуство мин 5 години- оператива • Одлично познавање на AUTOCAD Работни задачи: Извршување акти

Кон огласот

Фирма: ПЗУ д-р Африм

Регион: Скопски

Индустрија: Стоматологија

Плата: 30000

Опис

ПЗУ д-р Африм има потреба од сестра со работно искуство и полжен стручен испит. Вашето CV испратете го на drafrim@yahoo.com .

Кон огласот

Фирма: Council of Europe

Регион: Надвор од Македонија

Индустрија: Право

Опис

External recruitment competition Lawyer - North Macedonia Registry of the European Court of Human Rights Location: Strasbourg Reference: e005/2024 Are you a lawyer who wants to gain experience in an international Organisation working for human righ

Кон огласот

Фирма: Т.П. Марлборо

Регион: Охридски

Индустрија: Прехранбена

Плата: 29000

Опис

Маркетите Марлборо имаат потреба од нов кадар за работа. Се вработуваат двајца продавачи/ки со постојан работен однос кои не треба да поседуваат посебна стручна спрема. Искуството е предност и секако платата ќе го следи искуството. Плата од 27,000 до

Кон огласот

Фирма: Металкат Технолоџи

Регион: Скопски

Индустрија: Машинство

Плата: 50.000

Опис

CNC оператор за двосменско работење на металорезачка машина

Кон огласот

Фирма: Уни Лукс

Регион: Скопски

Индустрија: Прехранбена

Опис

Имаме потреба од дистрибутер на леб за реон Скопје. Дистрибуцијата се врши со комбе со Б категорија.

Кон огласот

Фирма: Сметководствено биро БАНИМЕКС

Регион: Скопски

Индустрија: Сметководство

Плата: 50.000

Опис

Самостојно извршување на сметководствени работи во рамки на развиена организациска структура: 1. Подготовка на документацијата, пресметки и калкуации 3. Книжења и подготовка на извештаи - основни средства, парични средства, залихи, обврски и побарувањ

Кон огласот

Фирма: Фирма

Регион: Скопски

Индустрија: Трговија

Опис

Фирма во Визбегово има потреба од административен работник/благајник.

Кон огласот

Фирма: ГрафоПром Битола

Регион: Битолски

Индустрија: Графичка

Опис

Работник за во печатница на штанц машина

Кон огласот

Фирма: ГрафоПром Битола

Регион: Битолски

Индустрија: Графичка

Опис

Работник на плотер, и лепење на фолија на одредени површини

Кон огласот

Фирма: МЕГА ДОО

Регион: Кумановски

Индустрија: Трговија

Плата: 36000

Опис

Мега Доо Куманово поради зголемен обем на работа има отворено 1 работна позиција за комерцијалист Основни задолженија и одговорности: Наоѓање нови клиенти и градење долгорочни односи

Кон огласот

Фирма: Јес Интернешнл

Регион: Скопски

Индустрија: Образование и наука

Опис

Училиште за странски јазици Јес Интернешнл Дооел Скопје има потреба од динамичен и посветен Професор по Англиски јазик за работа со деца и возрасни .Кандидатот треба ра има одлични комуникациски вештини и способност за работа со различни старосни групи

Кон огласот

Фирма: Нема информација

Регион: Скопски

Индустрија: Прехранбена

Опис

Самопослуга во Црниче има потреба од 2 продавачки, со или без работно искуство. Повеќе информации на 071/252-317

Кон огласот

Фирма: Нема информација

Регион: Скопски

Индустрија: Прехранбена

Опис

Самопослуга во Црниче има потреба од 2 продавачки, со или без работно искуство. Повеќе информации на 071/252-317

Кон огласот

Фирма: Лукс

Регион: Скопски

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Опис

Бидете дел од LUX тимот! За растечките потреби на нашиот бренд, огласуваме слободно работно место на позицијата Маркетинг и дизајн - CCC / ВСС образование – познавање од областа на архитектура, дизајн и 3Д визуелизација, ќе се смета за предност

Кон огласот